ELSA KLAVERISAAL

Elsa Klaverisaal on suurepärane koht privaatsete koosviibimiste tarbeks. Klaverisaalil on muust restoranist eraldi sissepääs jaamahoone perroonipoolsest küljest. Sisenemisel avaneb esmalt avar garderoob, saal ise on 70m2 suur ja saalis on töökorras kabinet- tiibklaver Blüthner ning Eesti Panga hoonest pärit Juhan Kukele kuulunud 4,5 m pikkune töölaud, mille taga kirjutati valmis Eesti Vabariigi Iseseisvusmanifesti alusteks. Lisades ümmargused lauad, mahub saali pidusööke nautima kuni 60 inimest.
Kuna restoranisaal ja klaverisaal on erinevate sissepääsudega teineteisest helikindalt eraldatud ruumid, siis Klaverisaal on väga sobiv koht ka seminari-nõupidamise pidamiseks. Salasilm ei näe ja salakõrv ei kuule. Abiks pakume ekraaani, dataprojektorit, ja pabertahvlit.
Meil valmis pakettmenüüsid ei ole – on ju iga peosüüdlane erinev, küll aga on meil pikk pidulike söömaaegade menüü ja nõnda koostame üheskoos just sobiva menüü igale peole eraldi.

TEISIPÄEV-NELJAPÄEV 12-22, REEDE-LAUPÄEV 12-23, PÜHAPÄEV 12-19

©2016 Nõmme Jaamarestoran OÜ,  Jaama 18, Nõmme     Broneerimine: 56235167      Üritused: 56235166,  info@jaamarestoran.ee, marju@jaamarestoran.ee      facebook.com/nommejaam